HWN2-65F-75 DESCH Habix
  • Nie je na sklade
  • Katalógové číslo: 1022425
  • Výrobca: Optibelt GmbH
HWN2-65F-75 / 188678 Habix spojka polovica
Technické vlastnosti:
Vonkajší priemer 135 mm
Hmotnosť (kg) 7 kg
Veľkosť 65
Dĺžka náboja dĺžka l (mm) 75 mm
Maximálna rýchlosť 5600
Nominálny krútiaci moment 625 Nm