22216 CAKW33C3 ložisko ROLLWAY
  • Nie je na sklade
  • Katalógové číslo: ROL22216CAKW33C3
  • Výrobca: ROLLWAY
Vhodné pre:
priemyselné prevodovky,
dopravníky,
drviče, triediče
poľnohospodárske stroje,
ťažké prevádzky s vibráciami
Kto je Rollway?
Čo vyrába Rollway?
Rollway sa špecializuje na široký sortiment ložísk:
guľkové ložiská (hlbokodrážkové, axiálne, samonastavovacie),
valčekové ložiská (sférické, valcové, kuželíkové, axiálne),
ložiská v metrických aj palcových rozmeroch
špeciálne ložiská pre ťažký priemysel
Portfólio značky dnes obsahuje viac ako 7 000 typov ložísk
Krátka história značky
1908 – začiatok výroby ložísk Rollway
1923 – prijatie názvu „Rollway“
20.storočie – rýchla expanzia v oblasti valčekových ložísk
r.2000+ – rozšírenie sortimentu na tisíce typov
Prečo je Rollway známy?
dlhá tradícia a stabilná kvalita,
široká ponuka pre priemysel, poľnohospodárstvo, energetiku,
robustné ložiská vhodné pre náročné prevádzky,
dobrý pomer cena/kvalita v porovnaní s SKF, FAG, NSK
Rozmery:
Vnútorný priemer (d) 80 mm,
Vonkajší priemer (D)_140 mm,
Šírka (B) 33 mm